Tariş Söke Kamuoyu Duyurusuna İlişkin Açıklamamız

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

S.S. 131 No’lu Söke TARİŞ Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Adına Başkan Sayın İsmail ÖZER’in 10.08.2021 tarihinde Tariş web sayfasında https://soketaris.com/kamuoyuna4.html yaptığı yazılı açıklamaya istinaden Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu olarak bizlere yöneltilen mesnetsiz suçlamalara cevap verme ihtiyacı duyduk.

Bahse konu olan ve gerek yazılı, gerekse görsel basında üzerinden 4 yıl gibi uzun bir süre geçtiği halde gündemde tutulmaya çalışılan “Tariş arazisinin ihale süreciyle” ilgili olarak iddia edildiği gibi Yavuzlar İnşaat Yönetimi adına herhangi bir açıklama ve 3.kişilerle paylaşımımız söz konusu değildir.

Kaldı ki bu süreç kapanmış, bizlerden kaynaklanan gecikme ve eksik evrak nedeniyle ihale katılımcı diğer firmaya kalmıştır. İddia edildiği üzere yıllar sonra süreci tekrar gündeme getirmek bizlere bir şey kazandırmayacağı gibi, bu topraklara yıllardır hizmet eden çiftçi dostu köklü bir kurum olan Tariş’in isminin de bu şekilde anılması üzüntü kaynağı oluşturmuştur.

10.08.2021 tarihinde Pamuk Birliği tarafından yapılan kamuoyu açıklamasını talihsiz bir açıklama olarak görmekteyiz .Açıklamanın bir kısmında kendilerini ilgilendiren bir konu olmadığı halde, İncir Birliğiyle yapılan inşaat sözleşmemize atıfta bulunularak sürecin geciktiğine ilişkin asılsız söylemler yer almaktadır .Bu tür kaynağı hiçbir dayanağa bağlı olmayan açıklamaları kınar , firmamıza ve projelerimize ilişkin oluşturulmaya çalışılan her türlü ters algıya kanuni haklarımız dahilinde belgeleriyle yanıt vereceğimizi şimdiden belirtmek isteriz.

43 yıldır sağlam temeller üzerinde yükselen Yavuzlar Markası, altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle doğup büyüdüğü, ekmeğini yediği topraklara katma değer katmak adına yılmadan çalışmaktadır.

Aleyhimize yapılan her türlü karalama maksatlı ifadeye yanıt, bizlerden önce firma öz değerlerimizi bilen, sunduğumuz hizmet kalitesinden memnun müşteri ve paydaşlarımızca verilecektir.

Bilinmesini isteriz ki “Yavuzlar” soyadı bizim namusumuz olup, bundan sonra ticari itibarımızı zedelemek adına yapılan her türlü açıklamaya gereken cevap, yasal haklarımız kullanılarak verilecektir.

YAVUZLAR İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU

Sizi Arayalım

Lokasyon
Aydın Projeler
Söke Projeler
Kuşadası Projeler