40 yıllık köklü bir geçmiş…

Birçok farklı sektörde verilen hizmetlerle ülke kalkınmasında alınan etkin rol…

40 yıllık köklü bir geçmiş

40 yıldır sağlam temeller üzerinde yükselen Yavuzlar Markası altına imzasını attığı her yatırımın, Türkiye’yi ve ülkemiz insanını temsil ettiği bilinciyle başarılı hizmetlerini birçok farklı sektöre yayarak, istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Şirketler grubuna bağlı bir şekilde 1990 yılında kurulan Yavuzlar İnşaat A.Ş ise hızla gelişen Türkiye’nin altyapısının kurulmasında, geliştirilmesinde ve bu sayede daha kaliteli bir yaşama ulaşılmasında, inşaat sektörünün üstlendiği rolün bilinciyle çalışıyor.

Sektörün dünya çapında bir oyuncusu niteliğiyle de değişen dinamiklere optimum çözümleri sunmak adına, sürekli olarak teknolojisini yeniliyor; bilgi birikimini ilerilere taşıyor.

MYlife projeleri de bu birikimin bir parçasıdır. Sektörde bilinirliğini artırarak marka imajını yükselten, 40 yıllık inşaat sektörü tecrübesini projelerinde sergileme olanağı bulan Yavuzlar A.Ş; 2016 yılından beri MYlife markası ile prestijli projelerin başta Ege Bölge olmak üzere Türkiye temsilcisidir.

Öz değerlerimiz

Üstün İş Ahlakı

Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmak.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Çevreye ve Topluma Saygı

Çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek.

Kaynak Yönetimi ve Verimlilik

Tüm süreçlerde her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir gelişim sağlamak.

Takım Çalışması

Faaliyetlerimizin her aşamasında çalışan katılımını sağlamak, bilgiyi paylaşmak, Ben değil biz bilinciyle çalışmak, takımdaşlık ruhunu sürekli geliştirmek.

Benim Hayatım,

Benim Beklentilerim,

Benim Mutluluğum,

Benim Bakış Açım,

Benim Tarzım,

Benim Prestijim,

Benim Arabam,

Benim EVİM…

Sektörde edindiğimiz tecrübeler bize gösterdi ki “mutlu ev, mutlu yuva kavramı ancak mutlu insanlarla gerçekleşiyor. Mutluluk ise, beklentilerin hayata geçirilmesiyle doğru orantılı.

İşte tam da bu noktada ortaya çıktı My Life projeleri. Öyle bir şey yapmalıydık ki seni yansıtsın, senin bakış açını, senin beklentilerini, senin tarzını; Önce seni mutlu edebilmeliydi yaşadığın ev, senin aynan olmalı, birbirinizi tamamlamalı, birbirinizle kimlik kazanmalıydınız.

Biz projelerimizi “odağına insanı alarak” üretmeyi tercih ettik. Kendimizi sizin yerinize koyup nelerin sizleri mutlu edebileceğini, nelerden huzursuz olacağınızı, kısaca beklentilerinizi dikkatte aldık. Uzman ekiplerimizle ciddi zamanlar ayırdığımız zorlu ama bir o kadar da keyifli süreçlerden geçerek hayatınızda fark yaratacak projeleri size ulaştırdık, ulaştırmaya da devam ediyoruz.

Ve zaman içerisinde sizlerden aldığımız olumlu dönüşler de bize gösterdi ki; duygu, düşünce ve beklentilerinizi dikkate alarak kendimize çok da doğru bir rehber seçmiş ve sizlerin rehberliğinde birbirinden değerli projeleri hayata geçirmişiz .

Çevre bilinci

Enerjiyi verimli kullanmak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla her sektörde ve her yatırımımızda hammadde seçiminden arıtmaya, üretimden tüketime kadar tüm aşamalarda doğal kaynakları koruma sorumluluğu sürdürülebilir bir hedefimizdir.

Doğaya dost uygulamalarla faaliyet gösteren Yavuzlar İnşaat, öncelikle bulunduğu çevreyi, geniş anlamda ise yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak artırmayı ilke edinmiştir.

Sosyal sorumluluk

Yavuzlar Grup olarak yapılan her yatırımda sosyal sorumluluk projelerine belli bir pay ayrılmaktadır. Yavuzlar Grup, başarının yalnızca vicdani duygular ve manevi hazlarla desteklendiğinde gerçek olduğuna inanmakta ve bu düşünce ile de erişebildiği her noktada sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmaktadır. Yavuzlar İnşaat olarak “kurumsal sosyal sorumluluk” anlayışıyla özellikle çevre, eğitim ve sağlık konularında çeşitli toplumsal paylaşım projelerine düzenli olarak destek verilmekte, kurumlar ve dernekler ile birlikte çeşitli projeler gerçekleştirmektedir.

Sosyal sorumluluk projelerini “zorunluluk değil” faaliyetlerinin bir parçası olarak gören Yavuzlar İnşaat, iş hayatındaki başarılarını ve liderliğini sosyal sorumluluk projelerine yansıtmakta ayrıca toplumsal duyarlılık bilincinin yaygınlaşması için de çaba harcamaktadır.

Sizi Arayalım

Lokasyon
Aydın Projeler
Söke Projeler
Kuşadası Projeler